החוויה שלכם אצלנו

 
 

קסם הפרי - תשכחו מכל מה שחשבתם שידעתם על צימרים.
הצימרים שלנו מציעים לכם חוויה שכמותה לא הכרתם, במושב שדה חמד בשרון. הצימרים מיועדים בעיקר לזוגות הרוצים ליהנות מחוויה זוגית ורומנטית וכן לאירועים מיוחדים ועוד. אצלנו תיהנו מכל הפינוקים: ג'קוזי מעוצב, כיבוד קל ואפשרות להזמין ארוחות לחדר. בכל חדש יש DVD, מזגנים, מקרר, כיבוד קל, טלויזיה וכבלים ובעיקר - נוחות.
הכול באווירה קסומה, שלווה ורגועה.


אנו מבטיחים לכם אווירה אינטימית ונעימה, 5 דקות מהעיר אבל עם תחושה של כפר. אצלנו תוכלו ליהנות מפינוקים מפתיעים, ולקבל את הניתוק הנחוץ לכם מחיי היומיום; או בקיצור: להיות לבד אבל ביחד.


ארבעת הצימרים המיוחדים שלנו תוכננו להעניק חוויה מפנקת במיוחד. אצלנו תיהנו מארבעה צימרים במתחם אחד: דובדבן, תפוז, אפרסמון ומשמש.


הצימרים מיועדים למגוון מטרות וכוללים:

תוכלו להפתיע את בן או בת הזוג בדרכים יצירתיות, לקבל טיפולים מפנקים וארוחות גורמה - וכל זה במחירים אטרקטיביים במיוחד. הצימרים שלנו מתאימים לשלל מטרות ואירועים, והכול בפרטיות: ליל כלולות, ימי נישואין, ימי הולדת, הצעות נישואין, מסיבות לחברים ועוד.


המיקום האחיד מאפשר לשכור את הצימרים עבור מספר רב של אנשים (משפחה, חברים ועוד). כמו כן, ניתן להזמין אצלנו צימרים על בסיס שימוש יומי (Daily use ).


קסם הפרי - צימר מושלם לחוויה מושלמת.

צימרים קסם הפרי - מושב שדה חמד

צימרים לאירועים - ימי הולדת, מסיבות ועוד

# עיסויים וטיפולי בריאות
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר